همایش چهارم

همایش چهارم
مدیر

معرفی مدیران ارشد ارتباط گر درچهارمین دوره گراف دی

چهارمین رویداد گراف‌دی با شعار«روابط عمومی معتمد ، مدیریت مقتدر»، با معرفی مدیران ارشد ارتباط‌گر در نخستین دوره ارزیابی مدیران ارشد در سالن همایش‌های صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.

بیشتر بخوانید »
همایش چهارم
مدیر

مدیر ارتباطات اتحادیه بین‌المللی راه آهن‌ها : مدیر روابط عمومی ‌باید مهارت‌هایی منطبق با دنیای کنونی داشته باشد

ماری پولو مدیر ارتباطات اتحادیه بین‌المللی راه آهن‌ها (UIC) با اشاره به لزوم راه‌حل‌های نوآورانه برای رسیدن به هدف، گفت: مدیر روابط عمومی ‌و‌ارتباطات باید مهارت‌هایی منطبق با دنیای کنونی که در حال تغییر است، داشته باشد.

بیشتر بخوانید »
همایش چهارم
مدیر

مدیر روابط عمومی شرکت هارون برادرز پاکستان : روابط عمومی‌ جایگاهی که بدون محدودیت برای ارتقای کسب و کار می‌تواند فعالیت کند

مدیر روابط عمومی شرکت هارون برادرز پاکستان با بیان اینکه روابط عمومی‌نیازمند یک پشتیبانی قوی است، گفت: روابط عمومی این جایگاه را به شما می‌دهد که مهارت و دانش تخصصی خود را افزایش داده و ‌‌بتوانید از محیط خود فراتر بروید.

بیشتر بخوانید »
همایش چهارم
مدیر

لعلی: چه موقع روابط عمومی در یک سازمان عملکرد مؤثری دارد؟

مدیرسابق روابط عمومی‌ بانک ‌دی با اشاره به لزوم پیگیری و مشورت روابط عمومی‌ها، گفت: اگر مدیری قائل باشد که روابط عمومی‌، بخشی از زنجیره سرمایه یک ‌سازمان است و در سودآوری شرکت به صورت مستقیم اثرگذار است، موفق خواهد بود.

بیشتر بخوانید »
همایش چهارم
مدیر

معاون صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری: ما در آینده در اقتصاد دانش بنیان زندگی خواهیم کرد

معاون صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با اشاره به اهمیت درک و تبلیغ فناوری‌های دانش بنیان، گفت: زیست بوم نوآوری، محصول اقتصاد دانش بنیان است و ما در آینده در اقتصاد دانش بنیان زندگی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید »
همایش چهارم
مدیر

تجربه معاون وزیر ارتباطات دولت دهم از اثرگذاری روابط عمومی در بحران ها

معاون وزیر ارتباطات دولت دهم با اشاره به نقش روابط عمومی در سازمان‌ها، گفت: در برهه‌ای با کمک روابط عمومی در حالی که مجلس رأی به انحلال وزارتخانه داده بود، توانستیم وزارتخانه منحل را احیا کنیم.

بیشتر بخوانید »
همایش چهارم
مدیر

دکتر جوانمردی: براهمیت انعطاف‌پذیری سیاستی در حوزه ارتباطی تاکید کرد

مدیر عامل شرکت فنآپ با اشاره به اینکه روابط عمومی خوب کمک ‌می‌کند ‌یک‌ «سازمان» دیده شود، نه «روابط عمومی»، گفت: روابط عمومی باید در کنار انعطاف‌پذیری سیاسیتی، در بحران‌ها آمادگی سیبل‌ شدن را داشته باشد.

بیشتر بخوانید »
خرید قالب