در چهارمین گردهمایی گراف دی صورت می گیرد ؛
برگزاری نخستین دوره ارزیابی مدیران عامل ارتباط‌‌‌‌گر در حوزه اقتصادی

برای نخستین  بار مدیران عامل و مسوولان ارشد بخش اقتصادی با کمک استادان ارتباطات و با همکاری سازمان مردم نهاد (NGO) “کانون کاربران ICT” بر اساس استاندارهای علمی و اجرایی ارزیابی می شوند تا گامی در جهت توسعه روزافزون این دانش در روابط عمومی‌های حوزه اقتصادی برداشته شود.

به گزارش روابط عمومی رویداد گراف دی، سعید کریمی، دبیر اجرایی رویداد گراف دی ضمن بیان این مطلب گفت : دراین گردهمایی برای نخستین بار مدیران عامل شرکت های بزرگ اقتصادی، کارآفرینان، استارت آپ ها، بانک ها ، بیمه ، شرکت های فناوری و دانش بنیان که بیشترین ارتباط را با مجموعه روابط عمومی خود داشته باشند ارزیابی‌ و به عنوان “مدیر عامل ارتباط گر” انتخاب و تندیس دریافت خواهند کرد.
وی تصریح کرد : این ارزیابی با دو تمایز ویژه، از یک سو روابط عمومی های تخصصی حوزه اقتصادی در دسته بندی های جداگانه با توجه به ماهیت فعالیت و میزان بودجه در اختیار برای انجام امور،دارند بر اساس در ۶ شاخص اصلی و ۱۰ تا زیر شاخص به صورت رایگان انجام می پذیرد.
دبیر رویداد گراف دی با اشاره به اینکه کمیته علمی همایش بر اساس شاخص تعیین شده مدیران عاملی که بیشترین ارتباط موثر در حوزه تعامل با روابط عمومی را دارند، انتخاب می کنند گفت : پاسخگویی ،ارتباط وتعامل با رسانه ها در جهت اشاعه فرهنگ سازمان ، بررسی فعالیت در رسانه ها اجتماعی ، سنجش رضایتمندی از مشتریان ، خلاقيت و نوآوري در فعالیت ها ،سوابق تدریس ، انتشار مقاله ، دریافت مدرک یا تقدیرنامه و درج یادداشت و گفت و گو در رسانه ها را از جمله شاخص های اصلی در این ارزیابی عنوان کرد .

وی با اشاره به اینکه چهارمین گردهمایی گراف دی با شعار ” روابط عمومی معتمد ، مدیریت مقتدر، ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ با ارزیابی و معرفی مدیران عامل ارتباط گرا، برگزار خواهد شد افزود : از جمله اهداف کاربردی این طرح “فراهم آمدن زمینه حرکت از روابط عمومی سنتی به سمت روابط عمومی فناور محور” و ” آشنایی فعالان این حوزه با زمینه های ارتقا سطح فعالیت ها از نگاه مدیران” برشمرد .
کریمی “ارتقا جایگاه روابط عمومی به عنوان مهمترین بخش شناسایی و پیش بینی مسایل و مشکلات و شکل بخشیدن به رویدادها” و “بهبود فرآیند پاسخگویی و افزایش میزان رضایت مخاطبان و ذی نفعان به صورت تخصصی در حوزه اقتصادی” از جمله اهداف کلی اجرای این طرحاعلام کرد و اظهار داشت : بررسی عملکرد روابط عمومی ها در جایگاه اصولی یک روابط عمومی به صورت تخصصی در حوزه اقتصادی از جمله اهداف ویژه پیش بینی شده این گردهمایی است.

مهلت ثبت نام در ارزیابی و انتخاب مدیر برترو نیز مشارکت تا 20 فروردین 1401 است . علاقه مند ان می توانند برای آگاهی بیشتر از ثبت نام در ارزیابی و انتخاب مدیر برترو نیز مشارکت به سایت گردهمایی گراف دی به آدرس https://grafday.ir مراجعه و یا به دبیرخانه همایش به شماره واتساپ 09057674641 پیام ارسال کنند .

ثبت نام