چهارمین گردهمایی گراف دی با شعار روابط عمومی معتمد ، مدیریت مقتدر

چهارمین گردهمایی گراف دی با شعار روابط عمومی معتمد ، مدیریت مقتدر، 27 فروردین ماه 1401 برگزارمی شود

چهارمین گردهمایی گراف دی با شعار ” روابط عمومی معتمد ، مدیریت مقتدر، 27 فروردین ماه 1401 با ارزیابی و معرفی مدیران عامل ارتباط گرا، برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی رویداد گراف دی، دراین گردهمایی برای نخستین بار مدیران عامل شرکت های بزرگ اقتصادی، کارآفرینان، استارت آپ ها، بانک ها ، بیمه ، شرکت های پرداخت الکترونیکی، شرکت های فناوری و دانش بنیان که بیشترین ارتباط را با مجموعه روابط عمومی خود داشته باشند با همکاری سازمان NGO, کانون کاربران ICT ارزیابی‌ و به عنوان “مدیر عامل ارتباط گرا” انتخاب و تندیس دریافت خواهند کرد.

این خبر می افزاید ، با توجه به اینکه معیار اصلی ارزیابی مدیر، كیفیت عملكردی وی در تحقق اهداف سازمان است ، چهارمین گردهمایی گراف‌دی با عنوان (گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی) با هدف ارائه تجربیات مدیران عامل با مدیران روابط عمومی برای جهت داشتن ارتباط موثر در حوزه اقتصادی برگزار و موضوعات مختلف در این زمینه میان برگزار کنندگان، سخنرانان و شرکت کنندگان مورد بررسی قرار می گیرد.

در این گردهمایی مدیران عامل سازمان های فناوری اطلاعات ایران، شرکت مخابرات ایران و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور خواهند داشت.
لازم به ذکر است که با توجه به تامین هزینه های ارزیابی از سوی اسپانسر ها، ارزیابی‌های مدیران در 6 شاخص اصلی و 10 تا زیر شاخص به صورت رایگان انجام می پذیرد .

علاقه مند ان می توانند برای آگاهی بیشتر از ثبت نام در ارزیابی و انتخاب مدیر برترو نیز مشارکت به سایت گردهمایی گراف دی به آدرس https://grafday.ir مراجعه و یا به دبیرخانه همایش به شماره واتساپ 09394362536 پیام ارسال کنند .

ثبت نام